Fortegnelse over KLF's tillidsrepræsentanter

Del:

Amager Fælled Skole (1770)

Tillidsrepræsentant

Erik Morten From

Tlf: 28 80 18 48

Suppleant

Simon Rehfeld

Tlf: 50 94 00 11

Bavnehøj Skole (1510)

Tillidsrepræsentant

Connie Christensen

Tlf: 27 29 31 26

Suppleant

Susanne Serverin Fisker

Tlf: 60 94 89 22

Bellahøj Skole (1910)

Tillidsrepræsentant

Aleksander Kraft-Nielsen

Tlf: 21 62 47 07

Suppleant

Anders Müller

Tlf: 31 22 34 43

Bispebjerg Hospital (1029) / Børneskolen Rigshospi. (1031)

Tillidsrepræsentant

Tina Dangkel

Tlf: 53 56 00 21

Suppleant

Janus Helmin Torgrim Welling

Tlf: 31 10 08 53

Blindeinstituttet (904)

Tillidsrepræsentant

Marianne Mikkelsen

Tlf: 38 60 63 73 // 26 81 63 76

Suppleant

Kirsten Lauridsen

Tlf: 45 66 15 05 // 23 31 89 41

Blågård Skole (610)

Tillidsrepræsentant

Johan Elkjær

Tlf: 22 53 59 59

Suppleant

Pil Zeeberg

Tlf: 28 90 93 47

Brønshøj Skole (1920)

Tillidsrepræsentant

Birgitte Pedersen

Tlf: 23 84 63 27

Suppleant

Niels Korsgaard-Pedersen

Tlf: 21 45 55 50

Børne Center København (2906)

Tillidsrepræsentant

Kurt Mariager

Tlf: 20 72 32 95 // 27 25 18 09

Suppleant

Jane Høg

Tlf: 27 25 19 46

Center for Specialundervisning for Voksne (2908)

Tillidsrepræsentant

Betina Roursgaard

Tlf: 26 24 39 90

Suppleant

Steffen Rosschou

Tlf. 32 53 01 81

Charlottegården (93)

Tillidsrepræsentant

Anders Kildahl Juul

Tlf: 28 58 14 45

Suppleant

Anette Mortensen

Tlf: 51 51 86 76

Christianshavns Skole (170)

Tillidsrepræsentant

Peter Jensen

Tlf: 35 26 10 19

Suppleant

Jacob Sønderby Pedersen

Tlf: 26 36 12 24

Copenhagen International School

Tillidsrepræsentant

Erica Marie Liljefors

Tlf:

Damhusengens Skole (1200)

Tillidsrepræsentant

Charlotte Forsberg

Tlf: 25 48 41 26

Suppleant

Ann-Louise Fischer Kristensen

Tlf: 30 25 99 04

Den Classenske Legatskole (110)

Tillidsrepræsentant

Camilla Westtoft

Tlf: 40 94 61 01

Suppleant

Line Lund (orlov) Tea Trusell

Tlf: 40 72 55 76 // 50 42 79 18

Det fri Gymnasium (4004)

Tillidsrepræsentant

Cristian E. Borch

Tlf: 23 83 37 74

Suppleant

Mette Teibel Nørgaard

Tlf.

Dyvekeskolen (1750)

Tillidsrepræsentant

Henning Hermansen

Tlf: 22 75 05 16

Suppleant

Birgitte Winding

Tlf: 26 83 08 56

Ellebjerg Skole (1520)

Tillidsrepræsentant

Camilla Cecilie Slott

Tlf: 22 21 90 55

Suppleant

Eva Hjarsø

Tlf: 20 61 69 26

Engskolen (98)

Tillidsrepræsentant

Karen Dahlsgaard Andersen

Tlf: 26 27 41 67

Suppleant

Kenneth Larsen

Tlf: 28 26 00 15

European School Copenhagen

Tillidsrepræsentant

Rasmus Hornecker

Tlf: 28 25 10 92

Suppleant

Stephanie Lambert

Tlf: 53 80 17 53

Fagligt Center - Børne- og ungdomsforvaltningen

Tillidsrepræsentant

Heidi Schmidt

Tlf: 28 60 40 98

Suppleant

Louise Mørch

Fensmarkskolen (340)

Tillidsrepræsentant

Mads Peder Søe

Tlf: 28 22 80 70

Suppleant

Keld Mørch Andersen

Tlf: 24 48 56 16

Frederiksgård Skole (94)

Tillidsrepræsentant

Lise Møller Andersen

Tlf: 26 24 64 30

Suppleant

Dunia Christel Andersen

Tlf. 22 44 07 72

Frejaskolen (1170)

Tillidsrepræsentant

Pia Andersen

Tlf: 26 36 04 99

Suppleant

Kasper Gudmand Jakobsen

Tlf. 28 14 19 29

Gasværkvejens Skole (1310)

Tillidsrepræsentant

Dorte Meyer

Tlf: 61 12 90 29

Suppleant

Kira Kofoed

Tlf. 27 20 04 72

Gerbrandskolen (1810)

Tillidsrepræsentant

Christina Møller

Tlf: 26 82 71 19

Suppleant

Sidse Lund

Tlf. 50 54 53 54

Grøndalsvængets Skole (960)

Tillidsrepræsentant

Thomas Poulsen

Tlf: 42 16 69 74

Guldberg Skole (330)

Tillidsrepræsentant

Tina Arvin

Tlf: 28 68 72 80

Suppleant

Morten Brammer Andersen

Tlf. 61 37 45 57

Hafniaskolen (Familiekurser) (448+2510)

Tillidsrepræsentant

Niels Jensen

Tlf: 29 11 27 23

Hafniaskolen (448+2510)

Tillidsrepræsentant

 

Tlf:

Suppleant

Jeppe Terp

tlf. 24 79 16 01

Hanssted Skole (1430)

Tillidsrepræsentant

Henrik Nyman Ohnell

Tlf: 60 60 62 03

Suppleant

Pia Fersbye

Tlf. 50 56 36 51

Heibergskolen (420)

Tillidsrepræsentant

Peter Bugge

Tlf: 42 71 15 50

Suppleant

Dan Serritslev

Tlf. 28 86 69 91

Holbergskolen (840)

Tillidsrepræsentant

Magnus Ødum-Rasmussen

Tlf: 24 84 47 84

Suppleant

Filip Nicolaisen

Tlf. 60 14 39 74

Husum Skole (1140)

Tillidsrepræsentant

Torben Graversen

Tlf: 24 27 07 10

Suppleant

Vilja Iris Granau Pedersen

Tlf: 28 70 76 27

Højdevangens Skole (1760)

Tillidsrepræsentant

Jan Glifberg

Tlf: 31 41 94 92

Suppleant

Claus Beck-Bang

Tlf. 21 20 87 38

Ingrid Jespersens Gymnasieskole (4000)

Tillidsrepræsentant

Lars Hastrup

Tlf: 26 70 10 59

Suppleant

Deia Vejby

Kalvebod Fælled Skole (1800)

Tillidsrepræsentant

Martin Kjærsgaard

Tlf: 20 61 36 29

Suppleant

Lotte Grønning

Tlf. 50 53 48 70

Katrinedals Skole (1240)

Tillidsrepræsentant

Elizabeth Sørensen

Tlf. 29 92 32 50

Suppleant

Signe Demskov

Tlf. 40 68 02 61

Kildevældsskolen (540)

Tillidsrepræsentant

Pernille Bredel

Tlf: 40 93 13 28

Suppleant

Peter Viggo Vestergaard

Tlf: 51 92 07 75

Kirkebjerg Skole (1230)

Tillidsrepræsentant

Camilla Reuther

Tlf: 28 57 56 77

Suppleant

Charlotte Ilm

Kirsebærhavens Skole (1450)

Tillidsrepræsentant

Marianne Juul

Tlf: 28 96 79 21

Suppleant

Frank Hagberg

Korsager Skole (1150)

Tillidsrepræsentant

Jacob Hemicke

Tlf: 42 78 01 20

Suppleant

Majbritt Nielsen

Tlf. 61 69 45 61

Langelinieskolen (430)

Tillidsrepræsentant

Sanne Top

Tlf: 29 13 11 66

Suppleant

Kristian Sand

Tlf. 51 82 65 40

Lergravsparkens Skole (1630)

Tillidsrepræsentant

Maria Smidsholm Lambertsen

Tlf: 24 83 83 77

Suppleant

Troels Thomsen

Tlf. 20 69 74 49

Lundehusskolen (850)

Tillidsrepræsentant

Joachim Lynge Thørner

Tlf: 20 77 67 81

Suppleant

Sisse Pihl

Tlf. 81 61 03 38

Lykkebo Skole (1440)

Tillidsrepræsentant

Signe Outzen Jensen

Tlf: 61 46 29 54

Suppleant

Klaus Møller

Tlf. 26 80 73 37

Modersmålsskolen (1355)

Tillidsrepræsentant

Ylva Kristina Garne Lithander

Tlf: 81743877

Suppleant

Lubna Elahi

Tlf. 71 70 93 94

N. Zahles Gymnasium (4002)

Tillidsrepræsentant

Leif Jürgensen

Tlf: 26 84 99 08

Suppleant

Lone Hee Westergaard

Tlf. 30 30 72 01

Niels Steensens Gymnasium (4003)

Tillidsrepræsentant

Morten Schmidt

Nyboder Skole (150)

Tillidsrepræsentant

Anders Linder Vad

Tlf: 40 94 62 40

Suppleant

Kasper Kristensen

Tlf: 26 66 32 59

Nørre Fælled Skole (710)

Tillidsrepræsentant

Lise Olsen

Suppleant

Bettina Nilausen

Tlf: 22 56 03 83

Nørrebro Park Skole (640)

Tillidsrepræsentant

Claus Brandt Jakobsen

Tlf. 24 67 66 24

Suppleant

Marie Kaas-Larsen

Tlf: 20 96 83 12

Oehlenschlægersgades Skole (1320)

Tillidsrepræsentant

Brian Cyrillys Konca Sørensen

Tlf: 53 70 55 30

Suppleant

Lars Brinkgaard

Tlf: 22 97 72 36

Område Amager (2904)

Tillidsrepræsentant

Lindah Larsen

Tlf: 40 80 92 91

Suppleant

Eva Susanne Bergman

Tlf: 27 25 19 90

Område Bispebjerg/Nørrebro (2903+2907)

Tillidsrepræsentant

Alice Pedersen

Tlf: 27 25 18 67

Suppleant

Sandra Krebs

Tlf: 28 68 24 92

Område Indre By/ Østerbro (2899)

Tillidsrepræsentant

Charlotte Kryger Kyllesbech

Tlf: 24 52 42 74

Suppleant

Amalie Karen Durhuus Gravgaard

Tlf: 23 74 30 25

Område Valby/Vesterbro/Kongens Enghave (2900)

Tillidsrepræsentant

Rolf Madsen

Tlf: 27 25 19 12

Suppleant

Annette Møller

Tlf:

Område Vanløse Brønshøj Husum (2901)

Tillidsrepræsentant

Nina Grønholm

Tlf: 27 25 19 53

Suppleant

Pia Kyster

Tlf: 27 25 19 43

Peder Lykke Skolen (1740)

Tillidsrepræsentant

Niels Birkemose

Tlf: 26 84 62 46

Randersgades Skole (440)

Tillidsrepræsentant

Katrine Fylking

Suppleant

Malene Frost Jensen

tlf. 29 82 04 73

Rødkilde Skole (1930)

Tillidsrepræsentant

Dorthe Ingeberg

Tlf. 60 80 33 78

Suppleant

Sofie Moes

Tlf. 42 20 88 21

Rådmandsgades Skole (760)

Tillidsrepræsentant

Bave Rustom

Tlf. 60 22 10 30

Suppleant

Jacob Sønderbek

Tlf. 60 89 41 39

Sankt Annæ Gymnasium (158)

Tillidsrepræsentant

Allan Severin

Tlf. 23 43 02 72

Suppleant

Rasmus Dybtved

Tlf. 31 37 78 61

Sankt Petri Skole (4001)

Tillidsrepræsentant

Georg Miller

Skolen i Peter Vedels Gade (1780)

Tillidsrepræsentant

Jens Viby

Tlf. 61 79 60 10

Suppleant

Rikke Pia Pedersen

Tlf. 27 14 05 09

Skolen i Ryparken (907)

Tillidsrepræsentant

Morten Juncker Eriksen

Tlf. 27 12 99 29

Suppleant

Anders Dehlholm

Tlf. 61 33 16 77

 

 

Skolen i Sydhavnen (1530)

Tillidsrepræsentant

Kim Darving

Tlf. 61 26 86 79

Suppleant

Anja Bjerring

Tlf. 60 60 95 80

Skolen på Amagerbro (1640)

Tillidsrepræsentant

Barbara Wenkens

Tlf. 20 70 58 07

Suppleant

Henrik Vesterløkke

Tlf.

Skolen på Islands Brygge (1710)

Tillidsrepræsentant

Lars Bechager

Tlf. 28 11 21 51

Suppleant

Michael Lerche-Thomsen

Tlf. 26 70 15 24

Skolen på Strandboulevarden

Tillidsrepræsentant

Nina Garst Jensen

Tlf. 53 25 64 88

Skolen ved Sundet (1830)

Tillidsrepræsentant

Malene Brandt Nielsen

Tlf. 22 34 47 72

Suppleant

Linda Ravn

Tlf. 60 22 19 58

Skoletjenesten (2560)

Tillidsrepræsentant

Pernille Haugaard Jensen

Tlf. 21 93 32 15

SOPU København og Nordsjælland (3010/3040)

Tillidsrepræsentant

Jeanette Larsen

Tlf. 35 28 71 00

Sortedamskolen (157)

Tillidsrepræsentant

Thomas Patrick Vergo

Tlf. 28 10 72 85

Suppleant

Katrine Krebs Bach

Tlf. 40 50 94 66

Strandparkskolen (908)

Tillidsrepræsentant

Tana Kocyigit

Tlf. 30 26 57 68

Suppleant

Nynne Isager Thomsen

Tlf. 61 26 09 09

Strandvejsskolen (510)

Tillidsrepræsentant

Maria Lin Røes Pedersen

Tlf. 20 13 46 72

Suppleant

Gitte Jensen

Tlf. 24 28 08 53

Sundbyøster Skole (1820)

Tillidsrepræsentant

Niels Kim Bomholt

Tlf. 60 48 16 40

Suppleant

Charlotte Koesgaard

Tlf. 40 94 70 18

Svømmeundervisningen (3211)

Tillidsrepræsentant

Jeanette Dam

Tlf. 20 86 21 24

Sølvgades Skole (140)

Tillidsrepræsentant

Daniel Denta

Tlf. 61 70 84 23

Suppleant

Miki Kalfner

Tlf. 35 38 04 07

Tagensbo Skole (940)

Tillidsrepræsentant

Caroline Emilie Klubien

Tlf. 22 29 58 52

Suppleant

Christopher P. B. O´Connell

Tlf. 26 71 41 16

Tingbjerg Skole (1120)

Tillidsrepræsentant

Jørn Husum

Tlf. 22 33 05 85

Suppleant

Anita Ernst

Tlf.

Tove Ditlevsens Skole (1350)

Tillidsrepræsentant

Line Hultengren

Tlf. 60 92 96 98

Suppleant

Lene Larsen

Tlf. 42 32 27 55

Ungdommens Uddannelsesvejledning (5612)

Tillidsrepræsentant

Sussie Johansen

Tlf. 26 29 98 21

Suppleant

Morten Petersen

Tlf. 26 29 98 93

Uddannelsescenter UiU (1160)

Tillidsrepræsentant

Niels Wester-Andersen

Tlf. 51 90 68 87

Suppleant

Anne Cathrine Von Spreckelsen

Tlf. 26 39 10 46

Utterslev Skole (920)

Tillidsrepræsentant

Marie Louise Færing

Tlf. 51 84 02 16

Suppleant

Nina Funder

Tlf. 26 81 01 04

Valby Skole (1410)

Tillidsrepræsentant

Jørgen Andreasen

Tlf. 27 44 63 44

Suppleant

Ditte Fauerholm

Tlf. 28 90 77 15

Vesterbro Ny Skole (1360)

Tillidsrepræsentant

Per Norman Hansen

Tlf. 42 16 06 28

Suppleant

Lone Knudsen

Tlf. 22 95 51 31

Vibenshus Skole (450)

Tillidsrepræsentant

Casper Neistrup

Tlf. 26 18 81 10

Suppleant

Lasse Wiberg

Vigerslev Allés Skole (1470)

Tillidsrepræsentant

Karen Søbæk Sørensen

Tlf. 31 31 58 35

Suppleant

Sandra Kumiko Ito

Tlf. 24 45 01 06

Øresundsskolen (460)

Tillidsrepræsentant

Torben Fleckner

Tlf. 60 76 65 81

Suppleant

Anette Ekelund

Tlf. 22 80 64 79

Ørestad Skole (1790)

Tillidsrepræsentant

Camilla Krøjer

Østerbro International School (4005)

Tillidsrepræsentant

Joshua Mittleman

Tlf. 52 49 59 67

Øster Farimagsgades Skole (160)

Tillidsrepræsentant

Jane Drejer

Suppleant

Anne Marie Flyvholm

Tlf. 41 12 01 66

Ålholm Skole (1420)

Tillidsrepræsentant

Titte Sørensen

Tlf. 26 22 99 98

Suppleant

Pia Marcher

Tlf. 22 56 89 89

Afd. for pensionister (2912)

Tillidsrepræsentant

Helge Maarup