Fortegnelse over arbejdsmiljørepræsentanter

Del:

Amager Fælled Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Morten Jensen

Bavnehøj Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Mette Frandsen

Tlf. 51 64 24 16

BCK Børnecenter København

Arbejdsmiljørepræsentant

Dorte Hjorthus

Tlf. 26 77 22 60

Bellahøj Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Anders Müller

Tlf. 31 22 34 43

Bispebjerg Hospital

Arbejdsmiljørepræsentant

Anne Marie Skovsen

Blågård Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Johan Elkjær

Tlf. 22 53 59 59

Brønshøj Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Niels Korsgaard-Pedersen

Brønshøj Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Jill Garde

Charlottegården

Arbejdsmiljørepræsentant

Anette Mortensen

Tlf. 51 51 86 76

Christianshavns Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Kim Borgselius

Copenhagen International School

Arbejdsmiljørepræsentant

Deborah Jean Smith

CSV

Arbejdsmiljørepræsentant

Steffen Rosschou

Tlf. 50 88 01 99

CSV Bystævneparken

Arbejdsmiljørepræsentant

Henrik Lind

Tlf. 82 56 10 81

Damhusengens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Søren Nielsen

Damhusengens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Christine Kramer-Hansen

Den Classenske Legatskole

Arbejdsmiljørepræsentant

Ane-Katrine Jansson

Tlf. 26 19 74 72

Det Frie Gymnasium

Arbejdsmiljørepræsentant

Morten Ladefoged Nichum

Dyvekeskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Nils Ole Koefoed Jensen

Tlf. 27 43 80 57

Ellebjerg Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Tommy Dandanel

Tlf. 23 27 45 42

Engskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Christina Tjerry

European School Copenhagen

Fensmarkskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Daniel Kiefer Møller

Tlf. 21 63 33 89

Frederiksgård Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Frejaskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Helle Bille Nattestad

Tlf. 21 61 74 07

Gasværksvejens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Elizabeth Jørgensen

Tlf. 28 60 67 05

Gerbrandskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Sidse Katrine Lund

Tlf. 50 54 53 54

Grøndalsvængets Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Michael Franzen

21 73 77 55

Guldberg Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Morten May

Tlf. 51 22 77 25

Guldberg Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Søs Prehn

Tlf. 41 59 95 98

Hanssted Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Sarah Andrea Skov

Heibergskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Cecilie Sommer

Tlf. 28 56 14 50

Heldagsskolen i Valby

Arbejdsmiljørepræsentant

Holbergskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Sune Skallebæk Dreier

Husum Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Mikkel Elsinger

Tlf. 50 33 40 40

Hyltebjerg Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Søren Nielsen

Højdevangens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Nina Jensen

Tlf. 22 88 18 08

Ingrid Jespersens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Kristine Bernhoft

Institut for Blinde og Svagtsynede

Arbejdsmiljørepræsentant

Kenneth Hartmann

Kalvebod Fælled Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Maja Louise Cridland

Katrinedals Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Gitte Kærsgaard Philipson

Tlf. 60 28 80 02

Kildevældsskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Helene Augusta Høybye Skjødt

Tlf. 60 81 42 32

Kirkebjerg Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Preben Larsen

Tlf. 21 22 30 90

Kirkebjerg Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Tom Nissen

Tlf. 29 29 04 73

Kirsebærhavens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Marianne Juul

Korsager Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Thomas Bergmann Krogh

Tlf. 53 38 03 90

Langelinieskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Martin Johan Hansen

Langelinieskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Camilla Sylvest O'Connor

Tlf. 26 71 81 79

Lergravsparkens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

René Larsen

Tlf. 29 93 20 71

Lergravsparkens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Rune Tversted

Tlf. 51 92 84 67

Lundehusskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Sisse Pihl

Tlf. 81 61 03 38

Lykkebo Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Mikael Ruby

Tlf. 53 56 82 73

N. Zahles Gymnatium

Arbejdsmiljørepræsentant

Kaspar Kristiansen

Niels Steensens Gymnasium

Arbejdsmiljørepræsentant

Malene Arp

Nyboder Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Jesper Tranberg

Tlf. 21 76 34 10

Nørrebro Park Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Ann Sophie Bernes

 

 

Nørre Fælled Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Jeppe Damsbo Andersen

Tlf. 61 65 15 08

Nørre Fælled Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Anne Mette Skrumsager Skau

Tlf. 20 85 45 55

Modermålsskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

 

tlf.

Oehlenschlægersgades Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Dorte Qvist Gregersen

Tlf. 60 74 50 68

Peder Lykke Skolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Anders Munk

PPR - Amager

PPR - Indre By/ Østerbro

Arbejdsmiljørepræsentant

Karen Hansen

tlf. 21 17 09 28

PPR - Nørrebro/Bispebjerg

Arbejdsmiljørepræsentant

PPR Vesterbro /Kgs. Enghave

Arbejdsmiljørepræsentant

Dorthe Landholt

PPR Område Vanløse, Brønshøj og Husum

Randersgades Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Rikke Dahl Jensen

Tlf.: 27 58 90 05

Rødkilde Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Christina Falk Spenster

Rådmandsgades Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Johan Vinde Larsen

Tlf. 26 18 98 07

Sankt Annæ Gymnasium

Arbejdsmiljørepræsentant

Jeanette Juncker Bugge

Sankt Petri Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Kåre Vergmann

Sankt Petri Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Anita-Gabriele Jung

Skolen på Amagerbro

Arbejdsmiljørepræsentant

Pil Yildiz

21 37 51 61

 

 

Skolen i Ryparken

Arbejdsmiljørepræsentant

Antonia Cabezas Sanches

Tlf. 32 17 71 43

Skolen på Islands Brygge

Arbejdsmiljørepræsentant

Skolen i Peter Vedels Gade

Arbejdsmiljørepræsentant

Lone Bischoff

Tlf. 29 92 25 06

Skolen på Strandboulevarden

Arbejdsmiljørepræsentant

Birgitte Løndal

Hafnia-afd. på Dyvekeskolen

29 43 23 40

Skolen i Sydhavnen

Arbejdsmiljørepræsentant

Anja Bjerring

Tlf. 60 60 95 80

Skolen ved Sundet

Arbejdsmiljørepræsentant

Linda Ravn

Tlf. 60 22 19 58

Socialpsykiatrisk Center Nord-Vest

Arbejdsmiljørepræsentant

Isabella Guillois Lærkes

SOPU - Skelbækgade

Arbejdsmiljørepræsentant

Tue Byrdal

Sortedamskolen

Sortedamskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Michael Bech

Tlf. 35 42 70 87

Strandparkskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Lisbeth Baggesen

Strandvejsskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Kay Detlef Petersen

Tlf. 22 98 93 34

Sundbyøster Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Danna Mosegaard

Tlf. 53 53 99 49

Svømmeundervisningen

Arbejdsmiljørepræsentant

Hakim Boussif

Sølvgades Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Eva Vedde Aagaard

Tlf. 26 13 27 04

Tagensbo skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Andreas Rasmussen

Tlf. 22 48 33 01

Tingbjerg Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Anita Ernst

Tlf. 22 92 66 78

 

 

Tove Ditlevsens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Lise Hultengren

61 60 43 85

Tove Ditlevsens Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Inga Friis

Ungdommens Uddannelsesvejledning

Arbejdsmiljørepræsentant

Anette Andersen

Ungdommens Uddannelsesvejledning

Arbejdsmiljørepræsentant

Anne R. Mortensen

Uddannelsescenter UiU

Arbejdsmiljørepræsentant

Kristian Stanley Thomsen

Tlf. 22 17 97 96

Utterslev Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Ragnheiður Ásgeirsdóttir

Tlf. 26 74 75 87

Valby Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Vanløse Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Christine Kramer-Hansen

Tlf. 40 96 52 52

Vesterbro Ny Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Lone Knudsen

22 95 51 31

Vibenhus Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Tanja Jørgensen

Tlf. 20 26 95 05

Vigerslev Alles Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Stina Bodin

Tlf. 25 53 01 54

Ørestad Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Susanne Billesø

Tlf. 2620 8923

Øresundsskolen

Arbejdsmiljørepræsentant

Tina Liljegren

Tlf. 29 80 88 93

Øster Farimagsgades Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Anne Marie Flyvholm

Ålholm Skole

Arbejdsmiljørepræsentant

Kirsten Brunbjerg Hansen

Tlf. 20 34 16 32